#İKRANUR “Çocuk ve Ölüm” Aynı Cümlede Nasıl Yer Alabilir?

Okuma Süresi: 1 dakika
0

Bu son olsun, dedikçe ardı arkası kesilmeyen olaylara bir yenisi daha eklendi. Son günlerde de oldukça güncel olan ve tüm Türkiye’nin yüreğini burkan bir olaydı o. İşte tüm detaylarıyla o acı son!

İkranur Nasıl Kayboldu?

Çocuk ve ölüm kelimelerine aynı cümlede dahi yer vermek istemez iken İkranur‘un ölüm haberiyle yeniden boğazımız düğümlendi. Ama öncesinde İkranur nasıl kayboldu?

Geçtiğimiz haftalarda Giresun’un Bulancak ilçesinde kayıplara karışan küçük kızdan bir daha haber alınamadı. Yaşanılan her olayda olduğu gibi bu olayda da titiz bir çalışma başlatıldı. Ama ne yazık ki İkranur’un cansız bedeni olaydan 4 gün sonra dere yatağında bulundu. İlk bulgulara göreyse darp ve istismar söz konusu değil.

İkranur-ölüm

Gitti Mi, Götürüldü Mü ?

Cevaplanmayı bekleyen sorularsa gittikçe çoğalıyor. İkranur, dereye kadar gitti mi yoksa götürüldü mü? Ailesi ve köy sakinleri ” Oraya kadar tek başına gitmesi mümkün değil,” şeklinde ifade verdiler. Peki kim, neden yaptı? İkranur’un görmemesi gereken bir şeyi gördüğü için öldürüldüğü düşünülüyor. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Ateş düştüğü yeri yakmıyor ne yazık ki! Tıpkı bu olayda olduğu gibi. İçerisinde bir kırıntı kadar merhamet duygusu barındıran herkesin yüreğini yakıyor, paramparça ediyor.

Bu Son Olsun!

Aileler, çocuklarının saçını dahi taramaya kıyamazken başkaları o masum melekleri; bu dünyadan tüm hayalleriyle birlikte alıp götürüyor. İkranur ve daha niceleri, cennette doyasıya eğleneceğiniz günleriniz olsun. Ama artık bu da son olsun!

0

Bir cevap yazın